Tick Off - Stop klíšťatům

odstranění klíštěte 

Z přenosu infekce lymské boreliózy nebo klíšťové encefalitidy je na místě. Zatímco boreliózu přenáší i bodavý hmyz, encefalitida je přenášená pouze klíšťaty

Prevencí mohou být klasické repelenty s obsahem chemických či repelentních složek. Stačí nastříkat na obuv, případně ponožky a spodní části nohavic. Tento přípravek se vyznačuje sympatickou vůní. Vhodné je aplikovat odpuzovač bezprostředně před vstupem do lesa nebo do vysoké trávy. 

Důležitá část je si pečlivě přečíst: KLÍŠTĚ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEZAKAPÁVEJTE OLEJEM, NEBO PŘÍPRAVKY NA OLEJOVÉ BÁZI! Zdroj nákazy je ve slinách klíštěte. Jakmile se klíště díky aplikaci oleje, másla, gelu, masti, začne dávit a dusit, začne okamžitě víc slinit a tím pádem enormně zvyšujete riziko nákazy!

Vzhledem k tomu, že průměrně každé druhé klíště je infikováno, měli byste při odstraňování klíštěte dávat velký pozor a používat pouze přípravky určené k BEZPEČNÉMU ODSTRANĚNÍ KLÍŠTĚTE.

 
260
2611260261
Značky
 • Tick off odstraňovač přední strana Kód: SA220
  Tick Off - Odstranění klíštěte 8 ml
  Skladem Značka: Tick Off
  Obsah 8 ml
  Pomocník pro odstranění přisátého klíštěte. Jedna - dvě kapky přípravku na klíště a snadné vyjmutí pomocí přiložené pinzety.

  214,88 Kč bez DPH 260 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.Další informace