RYOR Břečťanový gel - gel proti celulitě 1.stupně 500 ml

Neohodnoceno
 
 

Obsah 500 ml

Dostupnost Doprodej
Cena 169,42 Kč bez DPH
205 Kč    
Kód produktu RY091
Kategorie RYOR Professional Skin Care
 

RYOR Břečťanový gel - gel proti celulitě 1. stupně

Gel proti pomerančové kůži (celulitě) s extraktem z břečťanu Gel proti pomerančové kůži (celulitě) s extraktem z břečťanu obsahuje aktivní látku, která ovlivňuje látkovou výměnu a tím pokožku zpevňuje a zvyšuje její pružnost. . Břečťanový gel s výraznými hydratačmíni vlastnostmi je účinný přípravek k prevenci vzniku pomerančové kůže (celulity), k jejímu zmírnění a v lehčích případech i odstranění.

Aplikace: Přípravek aplikujte jemnou masáží na prohřáté partie nohou od kotníků směrem k tříslům. Po nanesení přípravku nohy zabalte do speciální kompresní fólie, klientku uložte na lehátko a přikryjte dekou. Po 60 minutách fólii rozstřihněte a pokožku lehce otřete kosmetickým ubrouskem. Na závěr pokožku nohou ošetřete přípravkem ALGO Silueta. Břečťanový gel je určen na ošetření začínající celulity 1. stupně, která je viditelná pouze při kompresním stlačení pokožky. Aktivní látky: extrakt z břečťanu, glycerin.

Tento produkt získal na Mezinárodním odborném kosmetickém veletrhu ocenění Bewell Produkt Award "za kvalitní ucelenou řadu přípravků pro profesionální použití včetně kvalitního komplexního servisu pro kosmetičky".

Aktivní látky: extrakt z břečťanu, jalovcová aromaterapeutická kompozice, glycerin

 

Hmotnost 0.5 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.Další informace